تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی و اینترنتی - ۳ استراتژی اصلی ساخت برندی بزرگ با هزینه های یک تجارت خانه کوچک
استراتژی های برندینگ

همانطور که میدانید ایجاد برند و برند سازی آن (برندینگ) بسیار مسئله ای مهم می باشد ، در این مقاله سعی شده ۳ روشی را بازگو نمائیم که شرکت ها با کمترین هزینه می توانند بیشترین بازدهی را در برندیگ داشته باشند:

۱) هدف ، مشتریان شما هستند

شما نمی توانید به همه ی مردم فکر کنید ! بخش مهمی از انتخاب یک نام تجاری ، انتخابی دقیق مشتریان است ، بهترین راه برای تشخیص این کار ، این است که با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و ببینید که آنها از شما چه می خواهند! اگر هدف سایت شما فقط مربوط به زنان باشد ، کار شما خیلی گسترده و پیچیده خواهد شد ، ولی اگر هدف کاری شما به نوع زنان (همانند مادران و …) تقسیم بندی شود ، به راحتی می توانید خواسته های آن ها را برآورده نمائید.

۲) منافع عاطفی خود را پیدا کنید

به عنوان مثال ما یک رستوران را در نظر می گیریم ، هدف یک رستوران فقط نباید رفع گرسنگی مشتریان خود باشد ، بلکه باید احساسات آنها را نیز به خود جلب کند مثلا می تواند با ارائه وعده های غذایی پخته شده در منزل ، به طور ناگهانی و بدون هیچ زحمتی از طریقه عاطفی با آنها ارتباط برقرار کنید .

۳) ایجاد یک تجربه

همه چیز در بازاریابی به تجربه ختم می شود ، تجربه چیزی است که باعث جذب مشتریان می شود ، بر اساس این تجربه حتما می دانید که بهترین راه ایجاد برندینگ تعامل خوب با مشتریان و مردم است ، با ایجاد تعامل خوب با مشتریان ، دیگر افراد بسیاری هستند که لوگو ، سایت و دیگر موارد تبلیغاتی شما را می شناسند ، به عنوان مثال اگر منشی شرکت شما به صورت بی ادبانه و توهین آمیز با مشتریان صبحت کند ، برند شما به کلی نابود خواهد شد    .

منبع : http://webbranding.org/
طبقه بندی: برندینگ ( Branding )،
برچسب ها: برندینگ، استراتژی های برندینگ، برند سازی،

تاریخ : شنبه 5 دی 1394 | 11:05 ق.ظ | نویسنده : الهام کوره پز | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اشکوار