تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی و اینترنتی - معیارهای سئو برای باقی ماندن در بازاریابی آنلاین

آیا سرعت سایت خود را چک کرده اید ؟ آیا شما ایده ای برای برای افزایش سرعت وب سایت و سئو سایت خود برای(UX User Experience = تجربه کاربر) انحام داده اید؟ سایت شما نباید تنها درگیر جذب بازدیدکنندگان باشد بلکه به فکر افزایش رتبه در گوگل (SERP  (Search Engine Result Pages باشید.

متن پایین شما رو به داشتن سایتی سریع تر و سئو تر بدون پرداخت هیچ هزینه ای راهنمایی می کند.با ما باشید.

معیارهای سئو برای باقی ماندن در بازاریابی آنلاین


معیارهای سئو برای باقی ماندن در بازاریابی آنلاین

۱- محتوا پادشاه است!
این عنوان قدیمی است اما همیشه در سئو و بهینه سازی جدید است بله شما عنوان را درست خوانده اید محتوا برای سئو و بهینه سازی سایت پادشاه است و این عنوان به این دلیل است که محتوای سایت شما در رتبه بندی سایت شما در موتور جستجو تاثیر گزار است . در نهایت بیش از ۲۰۰ عامل وجود دارد که توسط موتور های جستجو باعث رتبه بندی سایت می شود ،بنابر این اگر بخشی از مطالب سایت قوی باشد شما می توانید به رتبه ای بهتر امیدوار باشید. با به روز رسانی های جدید الگوریتم های گوگل ( پاندا ، پنگوئن ، مرغ مگس خوار و…) که اغلب برای غلبه بر اسپم طراحی شده اند شما باید بر روی محتوای سایت خود دقت بیشتری به خرج دهید تا در رتبه بندی سایت شما تاثیر مثبتی داشته و راجب به محتوای سایت شما بیشتر صحبت کنند و این یعنی محبوبیت در بین موتور های جستجو و رتبه ی بهتر!

۲-طول محتوای متن
در بیشتر مواقع شاید دیده باشید که صفحاتی که بیش از هزار کلمه در صفحه موجود باشد بیشتر مورد توجه موتور های جستجو قرار می گیرد. قسمت های جدیدی در گوگل به نام عمق مقالات پوشش می هد که صفحات با بیش از ۲۰۰۰ کلمه را مد نظر قرار می دهد چنانچه زیاده روی در موضوع نکنید و به صورت مرجع بنویسد پست شما به شدت از طرف گوگل مورد بازدید قرار می گیرد. از این رو نیاز به تغییری عمده در هنگام نوشتن مقالات خود دارید و نوشتن مقالات با محتوای بیشتر موجب بهینه کردن موتور های جستجو است.

ابته این معنی نیست که مقالات کوتاه در سئو بی اثرند اما زمانی کاربرد دارند که سرغت بروزرسانی وب سایت شما بسیار بالا و سریع باشند و توصیه می شود حداقل مقالات شما کمتر ۳۰۰ تا ۵۰۰ کلمه نباشد.

۳- صفحات ۴۰۴
گوگل از اینکه کاربران به صفحه مد نظر خود نرسد متنفر است که همان صفحات ۴۰۴ سایت شما می شود. صفحات ۴۰۴ به این معنی است که صفحات شما به خودی خود در حال حاضر در وب سایت شما موجود نیست یا به آدرس دیگری انتقال پیدا کرده است. این عامل باعث کاهش اعتماد موتور های جستجو می شود و تاثیر منفی در سئو سایت دارد.
ساخت صفحات سفارشی ۴۰۴ به این علت است که موتور های جستجو و کاربران به شما بی اعتماد نشوند و به جستجو در وب سایت شما بپردازند.پس حتما به ساخت صفحات ۴۰۴ برای سایت خود اقدام نمایید چون بخش مهمی از وب سایت شما و متور های جستجو است.

۴- افزایش مطالب مرتبط
اگر پست شما جز دسته مطالب با جایگاه ویژه است و پاسخ مناسبی برای این پست از موتور های جستجو گرفته اید، باید اطلاعات مرتبط بسیار خوبی بر روی سایت و خارج از سایت داشته باشید.
۵-زمان لود صفحه (Page Load Time )
مدت زمان بازدید و لود شدن صفحه وب سایت چیست ؟ آیا می دانید به طور مستقیم و غیر میستقیم این عامل در سئو وب سایت تاثیر گذار است؟ زمانی که کاربران برای باز شدن سایت شما صرف می کند چقدر است؟ هنگامی که کاربران وب سایت شما را بازدید می کنند و زمان لود شدن صفحه بیش از ۴ ثانیه شود کاربران به عقب بر می گردند و ترجیح می دهند وب سایت شما را نببندند و جستجوی خود را ادامه دهند.
لود صفحه از این جهت بسیار موثر است و پیشنهاد می شود که سایت خود را مورد تست و ارزیابی قرار دهید و راه های کاهش زمان لود را یاد بگیرید.اگر پس از تست نتیجه بیش از ۴ ثانیه به طول انجامید شما نیاز به بهینه کردن سرعت لود خود دارید که راه حل این موضوع در فشرده سازی ،بهینه سازی تصاویر ،فشرده سازی css ,js و…

۶-طراحی واکنش گرا (Responsive Design )
سئو در طراحی وب سایت هم وجود دارد! در عصری که بیش از نیمی از کاربران اینترنت از تلفن همراه ،تبلت و… با مانیتور ها و اندازه های مختلفی استفاده می کنند راه حل استفاده از وب سایت های پاسخگو می باشد.طراحی پاسخگو و یا طراحی واکنش گرا بدان معنی است که وب سایت مناسب با هر وسیله ای که کاربر با آن سایت شما را بازدید می کند در دسترس باشد و یکی از معیار های جدید سئو نیز می باشد.از این رو ، عواملی که باعث تغییر در وب سایت ها و به نفع کاربر است در نهایت موتور های جستجو شما را به عنوان وب سایتی با کیفیت می شناسند و موجب بهبود در رتبه بندی شما می شوند.

منبع : http://webcity.ir
طبقه بندی: بهینه سازی سایت (Search Engine Optimization (SEO،
برچسب ها: سئو، بازاریابی انلاین، معیارهای سئو در بازاریابی انلاین،

تاریخ : سه شنبه 8 دی 1394 | 01:26 ب.ظ | نویسنده : الهام کوره پز | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اشکوار